Kanal ve Tünel İşleri

Çarşı Tesisat Alt Yapı ve Kanal Açma ve Temizleme olarak tünel işlerini en iyi ve en temiz şekilde yapmaktayız.

Tünel işi yaparken etrafı kazmadan kirletmeden hiçbir yere zarar vermeden dikkatli ve düzenli bir şekilde kazı yapılarak yerin altından “Köstebek kazısı” şeklinde kazarak gider hatlarını kanalizasyon borularını yağmur suyu giderlerini kazdığımız o çukurdan geçirerek gider sorununu halletmeye çalışmaktayız.
Çarşı Tesisat Alt Yapı olarak; Açma ve Temizleme tünel işlerinde müşterilerimize verdiğimiz değer ve güvenden ötürü her türlü iş yeri ve kuruluşun gider ve kanalizasyon gideri gider tıkanıklığını sağlamaktayız.

#Çarşı Tesisat Alt Yapı olarak; bir zarar ve dağınıklık kirlilik vermeksizin işimizi temiz ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız. Tünel işlerinde çalışan elemanlarımız işlerinde deneyimli olup sorunsuz ve düzenli bir şekilde kazılar yaparak boru hattını düzenli ve çökmelere karşı bir şekilde kazarak boru hattını yerin altından geçirmektedir

TÜNEL: Yeni inşaatlarda ve ya eski binalarda binanın lağım gideri üst yapıya müdahale etmeksizin yaklaşık iki -yedi metre derinlikten tünel gidilerek, binaya ait rögara bağlanır, yine rögarın gideri de üst yapıya müdahale etmeksizin yaklaşık iki – yedi metre derinlikten ve 5 ile 45 metre uzunluğunda tünel gidilerek, kanalizasyon hattına bağlanır, bütün bu işlemler yerin altından yapılarak bahçeye, parkelere kaldırıma ve asfalta zarar vermeden itina ile yapılır.

Kanalizasyon Bağlantısı Yapma, Pis Su, Atık Su Tesisatı, Gider Bağlama
Binaların, sitelerin, müstakil evlerin, villaların, işyerlerinin, kamu kurumlarının kanalizasyon gideri bağlantısı yapma, yenileme, onarma, tamiri, tadilatı işlerini yapıyoruz. Kanalizasyon gideri, atık su gideri, pis su gideri, lağım gideri şeklinde değişik adlarda anılan atık su gideri tesisatını yılların kazandırmış olduğu tecrübe ile yapıyoruz.

Çarşı Tesisat Alt Yapı olarak; yıllardır istanbul’da çalışıyoruz, sayısız kanalizasyon yenileme ve ya tadilatı çalışmalarımız oldu. Çoğu zaman yapmış olduğumuz işlerde, bizden daha önce çalışma yapan ustaların hatalarını düzeltiyoruz, Binanın ve bölgenin özellikleri dikkate alınmadan yapılan kanalizasyon giderlerini yeniden yapıyoruz. sizlerde yenileme ve tadilat çalışmalarını işin ehline yaptırın diyoruz.

ücretsiz keşif için Çarşı Tesisat Alt Yapı ile iletişime geçin