Logar Açma ve Temizleme

Logar Tıkanıklığı Açma
Çarşı Tesisat Alt Yapı olarak; Firmamız tıkalı olan logarları, kameralı cihazlarla görüntüleyerek sorunun kaynağını, neden tıkandığını, açılması için nelerin yapılması gerektiğini, bilgisayar destekli kameralı cihazları ile görüntüler.
Logar tıkanıklığı açma için firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız tıkalı olan logarları, kameralı cihazlarla görüntüleyerek sorunun kaynağını, neden tıkandığını, açılması için nelerin yapılması gerektiğini, bilgisayar destekli kameralı cihazları ile görüntüler, tespit edilen sorun neticesinde, logar açma cihazlarımız ile tıkanıklığı kısa sürede açarız.

Logar Nedir, Neden Tıkanır ?
Logarlar, binalarda kullanılan atıkların biriktiği ve içindeki atıkları kanalizasyona ileten yer altı atık depolarıdır.

– Tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, poşet, çocuk bezleri, pedler, plastik sert cisimler gibi tuvalete atılmaması gereken cisimlerden dolayı tıkanır
– Moloz parçaları, harç çimento gibi katılaşan maddelerin atılması ile tıkanır
– Logar’ın içe çökmesinden dolayı tıkanır
– İski’ye bağlı kanalların tıkanması sonucu, logarların geri taşmasına sebep olur.

Logarın Yeri Belli Değilse ?
Logar girişlerinin yerinin belli olmaması firmamız için sorun değil, özel dedektörlerimiz sayesinde logarların yerini nokta atışı tespit edebiliyoruz. Bina önlerinde kaç adet logar varsa hepsini tek tek buluyoruz, logar yeri tespiti için bizimle iletişim kurmanız yeterli.

Kamera ve Cihazı Olmayanlara Logar Açtırmayın !
Kamera ve görüntüleme cihazları, logarınızın neden tıkandığını yansıtan teknoloji harikası cihazlardır, kameralı cihaz fiyatlarının yüksek olması, her tesisat firmasının satın alıp kullanabileceği cihazlar değildir, olası logar tıkanıklığında, herhangi bir tesisatçı çağırır sadece tıkanıklığı açtırarak, kamera ile görüntüleme yaptırmazsanız, logarınız tekrar tekrar yine tıkanır ve ek masraflara yol açar.
– Kamera şartı arayın, Çarşı Tesisat Alt Yapı olarak tıkalı olan logarları kamera ile görüntüleme yaparız, tıkanıklığın sebebini buluruz, uzman ekibimiz olası sorunları size ister video formatında ister resim formatında raporlayabilir.
– Robot cihazlar iş başında, tıkanıklığı açan özel yaylı sistemler ve uçlarına takılan aparatları sayesinde, logar tıkanıklıklarını açıyoruz

Logar dan Kötü Koku Geliyorsa ?
Logar kanalların içinde, gitmeyen atık yağlar zamanla yeniden logarın tıkanmasına sebep olabilir ve en önemli sebebi logarın içinden gelen kötü kokuları önlemek için logar yıkama gerekli olabilmektedir. Logarlardan gelen kötü kokuların önlenmesinde kesin çözüm olarak sunduğumuz logar yıkama firmamızca yapılmaktadır.

istanbulun’un Tüm Noktaları Tek Fiyata !

Logar tıkanıklığı açma hizmeti sunan Çarşı Tesisat Alt Yapı Kırma dökme olmadan profesyonel cihazlarla istanbulun’un tüm ilçe ve semtlerine tek fiyata hizmet vermektedir. Bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilir, aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz. İletişim